Płatność i wysyłka

Sklep https://www.biosyrop.pl/ obsługuje wyłącznie zamówienia na terenie Polski.
PŁATNOŚĆ
Płatności można dokonać:
•    bezpośrednio na konto bankowe nr konta: ING Bank Śląski: 13 1050 1793 1000 0091 3848 0349 (przelewem wykonanym w banku, także internetowym, lub na poczcie)
UWAGA ! – w tytule przelewu wykonywanego samodzielnie, bez pośrednictwa Przelewy24 koniecznie proszę wpisać: imię, nazwisko, numer ID zamówienia (informacja podana będzie w mailu).
Brak powyższych danych może uniemożliwić lub znacznie opóźnić wysłanie przesyłki.
•    on-line, za pośrednictwem serwisu Przelewy24 (bezpieczna płatność kartą lub szybkim przelewem z banku internetowego);
•    za pobraniem, w momencie odebrania zamówienia od kuriera,

DOSTAWA
Możliwe są następujące sposoby dostawy:

•    Usługi kurierskie ;

•    KURIER DPD Polska. Dostawa w dni robocze, w godz. 9–17. Termin dostarczenia: w ciągu około 4-8 dni roboczych (towar jest wysyłany z magazynu centralnego w Słowacji), od poniedziałku do piątku po otrzymaniu informacji mailem, że zamówienie zostało wysłane.
KOSZT WYSYŁKI

•   15 zł w przypadku wysyłki zamówienia kurierem opłaconego z góry
•   19 zł w przypadku zamówienia opłacanego przy odbiorze (tzw. przesyłka pobraniowa)

CZAS REALIZACJI
Przywiązujemy ogromną wagę do szybkiej realizacji zamówień. Sprzedajemy wyłącznie produkty, które znajdują się w magazynie sklepu. W takim przypadku, przy każdym produkcie widnieje informacja: “Wysyłka: natychmiast”. Jeśli produkt chwilowo jest wykupiony, to w opisie widoczna jest informacja: “Wysyłka: Chwilowy brak.” System uniemożliwia zakup takiego towaru.
Zazwyczaj wysyłamy paczki w ciągu 24 godzin, po zaksięgowaniu płatności lub, w przypadku zamówień “za pobraniem”, po złożeniu zamówienia. W wyjątkowych przypadkach, np. w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia, rezerwujemy czas przygotowania wysyłki maksymalnie do 3 dni roboczych.
Uprzejmie informujemy, iż nie pracujemy w soboty, niedziele oraz święta ustawowe.
Czas dostawy = czas przygotowania do wysyłki po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub po złożeniu zamówienia “za pobraniem” + czas transportu. Dostawa w dni robocze, w godz. 9–17. Termin dostarczenia: w ciągu około 4-8 dni roboczych (towar jest wysyłany z magazynu centralnego w Słowacji), od poniedziałku do piątku po otrzymaniu informacji mailem, że zamówienie zostało wysłane.
DODATKOWE INFORMACJE
Jeśli w godzinach pracy kuriera (dni robocze, w godz. 9 – 17) nikogo nie będzie w domu, proponujemy podać adres dostawy do miejsca pracy. W przypadku przesyłki kurierskiej prosimy wtedy o podanie nazwy firmy. Zmiana adresu dostawy możliwa jest wyłącznie przed wysyłką zamówienia.
Kurier podejmie dwie próby doręczenia. Jeśli odbiorca będzie nieobecny, kurier pozostawi awizo. Awizowaną przesyłkę kurierską można odebrać w najbliższym terminalu firmy kurierskiej.
Informacje o wyborze sposobu płatności i wysyłki wyświetlane są w trakcie dokonywania zakupów na stronie https://www.biosyrop.pl/zamowienie/